Вкладання бруківки тел. (097) 856-82-77, (093) 399-86-49

Використовуючи наявну власну сучасну техніку та підходячи з ентузіазмом та знанням справи до кожного технічного завдання, наші працівники проведуть:

- планування ландшафту;

- загальний дизайн території для мощення;

- вкладання бруківки вібропресованої;

- вкладання тротуарної плитки вібролитої;

- монтаж поребриків, бордюрів та відливів;

- монтаж підземних стічних та каналізаційних трубопроводів.

Надаємо послуги з ущільнення ґрунту, сипучих матеріалів та трамбування вкладеної бруківки.

Тротуарна плитка – цілком сучасний і дуже технологічний матеріал. Вкладання бруківки може виконуватися вручну або за допомогою спеціальної техніки. Тротуарне покриття не потребує великих витрат на обслуговування та догляд. Якщо виникає потреба, бруківку можна частково демонтувати і вкласти заново.

Оскільки форма та розміри штучних виробів стандартизовані, вкладання бруківки у Луцьку не займає багато часу. Багата палітра кольорів, можливість поєднання різних відтінків дають можливість створювати неповторні орнаментовані покриття. Бруківка надає території охайного закінченого вигляду.

Насамперед для вкладання бруківки в Луцьку необхідно підготувати основу. Найчастіше бруківку вкладають на піщано-гравійній подушці, але для складних майданчиків основа має бути бетонною. Враховуються також особливості експлуатації території: бруківка та плитка на гравійно-піщаній основі витримує легкові авто, якщо мова йде про часті заїзди вантажного транспорту, перевага має бути надана цементно-піщаній основі. Незалежно від особливостей, майданчик повинен бути добре спланованим, мають бути передбачені стоки для води. Для гравійно-піщаної основи насипають шар піску (3-5 см) та шар гравію (до 15 см). Пісок не повинен мати домішок глини. На поверхні бруківки не буває калюж – вода просочується крізь гравій. Гравійна основа також не пропускає воду угору, а замиті піском шви не перешкоджають природному випаровуванню вологи. Тобто під бруківкою вода теж не накопичується.

Кожен шар подушки вирівнюють та ущільнюють, тротуарну плитку вкладають за допомогою гумових або дерев’яних киянок. На поверхню вкладеної бруківки насипають суху суміш та поливають з лійки.